Moje robótki, moje zainteresowania.
Blog > Komentarze do wpisu
Nagroda-wyróżnienie

Przyznam, że jest to dla mnie duża niespodzianka i na pewno duże wyróżnienie, a to wszystko spotkało mnie za sprawą pewnej sympatycznej osoby znanej w necie jako Splocik i tu.

 

Splociku, bardzo dziękuję J

 
 
 

Splocik była na tyle pracowita, że wyszukała zasady przyznawania wyróżnienia "Uber Amazing Blog" (bo gdzieś w trakcie zginęły :-) ), a ja pozwoliłam sobie skopiować je i przedstawiam poniżej.

 Nagroda - wyróżnienie, "Uber Amazing Blog", przyznawana jest blogom, które:

- inspirują Ciebie;
- sprawiają, że uśmiechasz się / śmiejesz się;- przedstawiają zdumiewające, niesamowite informacje;- mają dużo do poczytania;- zawierają zdumiewające projekty;- są jakieś inne powody, dla których sądzisz, że są niesamowite.


Zasady przyznawania nagrody-wyróżnienia są następujące:

- należy umieścić logo na swoim blogu;
- należy wyznaczyć przynajmniej 5 blogów (może być więcej), które są dla Ciebie Uber Amazing (Super Zdumiewające)- należy powiadomić wyróżnionych, że otrzymali nagrodę Uber Amazing Blog, przez wpisanie komentarza na ich blogach;- podać link do bloga i osoby, która otrzymała nagrodę-wyróżnienie od Ciebie. 

Teraz czas na wskazanie blogów, które moim zdaniem zasługują na wyróżnienie. I tu zaczynają się schody, bo przecież ja odwiedzam tylko i wyłącznie blogi, które mnie interesują, których zawartość jest dla mnie warta poświęcenia chwili na przeczytanie/obejrzenie. Lista tych blogów byłaby bardzo długa, ponieważ są to blogi polskie i zagraniczne. Lista byłaby dłuższa niż ta obok w odwiedzanych blogach, bo od kiedy korzystam z Czytnika Google, przestałam aktualizować listę.

W związku z powyższym jako kryterium wyboru przyjęłam wskazanie 5-ciu blogów, których autorki zainspirowały mnie do założenia własnego bloga, tego właśnie, w którym teraz piszę J

 

Porządek alfabetyczny:

 

Aggaw-owe robótki

Bajdurki hafciarskie Małgosi

Frywolitki koroneczki

Robótki Ewci

Splecione nitki i słowa

wtorek, 09 grudnia 2008, monika_g

Polecane wpisy

  • Wiosna w domu

    Wiosny za oknem brakuje, więc moje kwiatki rekompensują mi to. Zakwitły kolejne hiacynty, tym razem błękitny i fioletowy. Ślicznie zakwitł również tulipan, kt

  • Hiacynty

    Jesienią wysadziłam kilka cebulek hiacyntów do doniczek i trzymałam w domu w dość chłodnym miejscu. Z cebulek wyrosły już kwiatki.

  • Kreativ Blogger

    Jakiś czas temu spotkała mnie bardzo miła niespodzianka w postaci wyróżnienia przyznanego przez http://ladyfanaberia.blox.pl Jest mi bardzo miło i dziękuję

Komentarze
anna_1503
2008/12/09 13:27:24
Jejku! Ślicznie dziękuję za wyróżnienie! :)
Mam do nadrobienia jeszcze siedem prawd, teraz jeszcze pomyślę nad wyróznieniami. Wkrótce sie zamelduję z gotową notką.

Pozdrawiam serdecznie!
Anna
-
2008/12/09 14:08:34
Moniko - bardzo dziękuję za odwzajemnione wyróżnienie.
Ja właśnie, dletego, że zostałam wyróżniona przez Violettę666, wyszukałam więcej informacji na temat tej nagrody. Chciałam, aby wyróżnione przeze mnie osoby wiedziały na czym to polega.
Zasady przyznawania tej nagrody to nie ZABAWA, ale prawdziwe wyróżnienie i nie należy jej przyznawać na zasadzie "bo kogoś lubię".
Nie należy też używać słowa "zabawa" w określeniu do tego wyróżnienia.

Pozdrawiam ciepło
-
2008/12/09 15:17:31
dziękuję za wyróżnienie
-
2008/12/10 16:39:04
MONICZKO oczywiscie ze Ci sie nalezy takie wyroznienie ja wlasnie natrafilam na twoj blog
i widzac co na nim publikujesz zalozylam niesmialo swoj blog za ktory jestem ci bardzo wdzieczna bo choc nie mam czasu to prawie codzienne zagladam na Twoja strone i na strone Pani Malgosi i Wanilki i ciagle sie ucze jak by tu ulepszyc to moje pisanie ,no wlasnie czesto brakuje mi slow aby sie dobrze wypowiedziec wiec notki sa krotkie po 16 latach duzo mi sie zapomnialo bo ciagle rozmawiam tylko po hiszpansku tak wiec dzieki ze JESTES.
-
monika_g
2008/12/10 22:00:02
islas51 - bardzo dziękuję za miły komentarz, cieszę się, że odwiedzasz mnie w tym wirtualnym świecie. Miło mi, że zainspirowałam Cię do założenia własnego bloga, nie martw się, że notki są krótkie, w świecie robótkowym często zdjęcia robótek zastępują słowa :-). Pozdrawiam :-)