Moje robótki, moje zainteresowania.
Blog > Komentarze do wpisu
Biscornu

Długo mnie nie było, ale niestety brak czasu skutecznie się do tego przyczynia.

W ostatnim czasie z krzyżyków udało mi się jedynie zrobić biscornu na wymianę TTE. Upominek już dotarł do właścicielki, więc mogę go spokojnie zaprezentować:

 

 

Wyszywałam na płótnie Jazlyn i wykorzystałam mulinę firmy Anchor. Na razie odpoczywam od krzyżyków bo zabrałam się za szydełko – o czym jeszcze napiszę.

 

Bardzo dziękuję za odwiedziny podczas mojej nieobecności oraz za pozostawione komentarze:

 

Cieszę się, że podobają się Wam moje kwiatki oraz ostatnia serwetka.

 

Chwilotrwaaj – jest taka zasada, że numer kanwy mówi o tym ile krzyżyków przypada na jeden cal, więc im większy numer tym mniejsze krzyżyki, bo więcej ich mieści się na calu. Jeśli chodzi o kanwę z dużymi krzyżykami to proponuję 11-tkę, choć przydatna może być również kanwa do gobelinów, np., do wykorzystania przy nauce haftu przez dzieci.

 

środa, 25 marca 2009, monika_g

Polecane wpisy

  • Króliczek dla ktosia (3)

    Ktoś już się urodził, więc królik doczekał się ostatecznego wyglądu i tak prezentuje się już oprawiony:

  • Biscornu TTE

    Prezentuję małą niespodziankę, którą otrzymałam w ramach wymiany TTE: Biscornu jest bardzo malutkie, i wymagała bardzo dokładnej i precyzyjnej pracy: Than

  • Scissors fob

    Nadrabiając zaległości blogowe nie zapomniałam również o upominku jaki dotarł do mnie w ramach wymiany Tiny Treasures Exchange od Lynn. Wraz z tzw. Scissors

Komentarze
2009/03/26 14:46:39
bardzo ładny :)) a kwiatuszki pięknie Ci kwitną masz wiosnę w domu :))
-
2009/03/31 17:54:06
Super - szczegolnie te kolorki. Pozdrawiam serdecznie
-
2009/04/02 20:59:28
Witaj,
przeczytałam całego Twojego bloga i jestem pod wrażeniem! Twoje hafty są przepiękne.Od jakiegoś czasu też zajmuję się haftowaniem ale moje prace to nic w porównaniu z Twoimi. Mam pytanko. Na jakiej kanwie używasz jednej nitki?
-
2009/04/05 15:45:10
Witam. Interesuję się haftem krzyzykowym od ok.15 lat. Ostatnio jestem szczególnie zafascynowana- podobnie jak Pani- wzorami z serii ''Sarah Kay''. Obecnie kończę wyszywać już dziewiąty obrazek. Może byłaby Pani zainteresowana wymianą wzorami z ww. serii (chodzi mi o przesłanie czarno- białych kserokopii)? Proszę o odpowiedź na adres joasia69@autograf.pl
Pozdrawiam
-
kreatywka86
2009/05/12 17:40:42
to chyba najladniejsze biscornu jakie widzialam (nie widzialam milionow, ale uwazam ze to jest cudne.) ja chyba mam braki na kolorki, prawie jak na witaminy, uwazam ze to jest wyjatkowe i cudne i czuje ze obdarowana osoba byla ogromnie ucieszona z takiego prezentu.