Moje robótki, moje zainteresowania.
poniedziałek, 03 maja 2010
Nietoperz (2)

Dobrze się nosi i dobrze prezentuje

23:01, monika_g
Link Komentarze (3) »
Powrót

Na początku pozdrawiam wszystkich, którzy mimo przerwy na moim blogu odwiedzali stronę „monikowa”, ale również tych niezaglądających do tej pory. Zaskoczona byłam kiedy zalogowałam się na blox.pl i spojrzałam na statystyki – okazało się, że sporo osób i to dość często zagląda tu. Przyznam, że był to pewien doping do wznowienia prowadzenia dziennika internetowego.

 

Bardzo długo nie było mnie w sieci, to już ponad rok, w tym czasie minęły 2-gie urodziny mojego bloga, a teraz zbliżają się już 3-cie, tyle tylko, że to chyba raczej powinny być te drugie, bo przecież tak naprawdę przez rok nic się nie działo.

 

Przez miniony rok mimo małej ilości czasu wolnego, a praktycznie jego braku, udało mi się co nieco zrobić. Postaram się to prezentować w odcinkach J.

 

Może na tzw. „pierwszy ogień” pójdą prace, które wcześniej pokazywałam w stanie tworzenia, a teraz już są ukończone. Prezentacja będzie w odcinkach, żebym mogła wszystko umieścić w odpowiednich kategoriach – i tu widać moje zamiłowanie do porządku J

22:50, monika_g
Link Komentarze (5) »